Najčastejší dôvod rozvodov na Slovensku je ženské „upratovanie“

Štatistický úrad Slovenskej republiky zverejnil najčastejšie dôvody rozvodov na Slovensku.

Najčastejší dôvod rozvodov na Slovensku je ženské „upratovanie“. Svoj príbeh nám porozprával rozvedený Jozef: “Zohnal som zadnú nápravu na moju Oktáviu. Keď som ju chcel namontovať, našiel som v garáži namiesto nápravy iba kvetináč a vonnú sviečku. Spýtal som sa manželky, čo sa stalo v garáži – vraj tam upratovala. Tú zadnú nápravu som už nikdy nenašiel”, hovorí so slzami v očiach.

Jozefov brat vraj prešiel pred rozvodom podobnou traumou: Po skončení sezóny zazimoval malotraktor do stodoly. Keď ho išiel na jar odtiaľ vytiahnuť, namiesto traktora našiel v stodole už len krabice so starými topánkami, zaváraninové poháre a vianočné ozdoby, ktoré tam jeho ex-manželka upratala. Rozvod bol neodvratný.

Druhým najčastejším dôvodom rozvodu je ničenie tradičných rodín propagandou LGBT. O tom nám porozprával rozvedený Milan: “Raz som na internete videl reklamu na ponožky, v ktorej sa dvaja muži držali za ruky. V tom momente som podal žiadosť o rozvod”. Milan teraz spokojne žije so svojím novým partnerom, ktorý mu bol pridelený agendou NWO.

“Nekompatibilita nanočipov” sa uvádza ako tretí najčastejší podnet na rozvod. Vysvetlila nám ju rozvedená Anna: “S manželom sme sa dali zaočkovať proti COVIDu. Ja som dostala Astra Zenecu, manžel Modernu. Od toho momentu sme si prestali rozumieť, akoby to bol úplne cudzí človek,” zdôverila sa Anna. Tento jav je spôsobený nekompatibilitou nanočipov v rôznych vakcínach – preto by sa manželské páry mali zaočkovať jedným typom vakcíny.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: