POTVRDENÉ: Muž skolaboval krátko po očkovaní!

Ján (46) z Oravskej Polhory dlho váhal s očkovaním proti COVID19. Po konzultácii s jeho doktorom, ktorý ho uistil že očkovanie pre neho nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo, sa objednal na termín a išiel sa dať zaočkovať.

Po očkovaní sa cítil v poriadku, no zdravotné komplikácie nastali až po príchode domov: “Hneď z príchodu som sa pochválil manželke, že som sa dal zaočkovať. Tá však začala jačať, začala na mňa prikladať magnetky a malé kovové predmety. Potom na mňa namierila mobil a kričala, že ma zamerala cez Bluetooth. Že už ma ovláda Soroš a že je zo mňa biorobot”, posťažoval sa naším redaktorom.

“Keď som si uvedomil, že s akou konšpiračnou a antivaxerskou kravou to žijem, strašne som sa rozčúlil! Z hnevu sa mi začalo zle dýchať a začal som cítiť tlak na hrudi. Moja manželka si ma vtedy začala natáčať na mobil a kričala pri tom, že takto skončia všetci zaočkovaní!”

Jozef si našťastie rýchlo privolal záchranku a tá ho odviezla s podozrením na infarkt. Dnes sa už cíti fit, aj vďaka prebiehajúcemu rozvodovému konaniu.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: