Polícia zatkla muža, ktorý šíril hoaxy na Facebooku

⚠️ TAKTO SKONČIA VŠETCI HOAXERI A FEŤÁCI!!! ⚠️

✅ Dostali sme tip na muža, ktorý na Facebooku šíril hoaxy o smrtiacich vakcínach! Poslali sme preto k jeho domu 90-ročného pochôdzkára aby sa ho opýtal, či mu nič nechýba a či sa má dobre. Muž síce uviedol že všetko je v poriadku, no policajt však zacítil známu vôňu marihuany ktorú denne cíti zo svojho vnuka a preto zavolal posily.

💬 “Na miesto okamžite dorazilo komando NAKA, policajný vrtuľník a diaľničná polícia na čele so Semirom Gerkhanom,” opisuje priebeh zásahu hovorca policajného zboru. “Príslušníci PZ začali strieľať po okoloidúcich autách, pričom sa viacerí navzájom postrelili a jedného pohrýzol policajný pes. Podozrivého muža ktorý sa kvôli záchvatom smiechu nebol schopný brániť, sme odviezli na policajnú stanicu.”

💬 “Neskôr sme zistili, že sme omylom boli na nesprávnej adrese a dotyčný nemá s uvedenými hoaxmi nič spoločné. Po niekoľkých hodinách mlátenia obuškom sa však priznal k úplne všetkému, vrátane potopenia Titanicu.”

✅ Obvinenému hrozí za držanie pol gramu marihuany až 15-ročný trest odňatia slobody, plus ďalšieho pol roka za potopenie Titanicu. Navyše ešte musí sto krát krasopisne napísať “Nebudem šíriť hoaxy na Facebooku”.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: