Znásobte účinky Ivermectínu pomocou alternatívnej medicíny!

Zistite, ako zvýšiť účinky Ivermektínu podľa tajného dokumentu na internete! Šach mat, farma lobby!

HOMEOPATIA: Tabletku Ivermektínu (alebo pol lyžičky konskej pasty) prevarte v 5 litroch čistej vody. Odoberte za čajovú lyžičku, vylejte ju do 5l čistej vody a opäť prevarte. Opakujte takto desať krát. Nakoniec namočte čistú vreckovku do pripravovaného roztoku. Vreckovku zaveste do okna tak, aby jej tieň dopadal na pohár s čistou vodou. Pohár teraz obsahuje silný homeopatický koncentrát Ivermektínu! Užívajte za čajovú lyžičku 3x denne, zapite 1l čistej vody.

REIKI: Pustite si CDčko s ezoterickou hudbou. Podržte vaše dlane 30 sekúnd nad obrázom Ivermektínu a myslite pritom na príjem energie. Následne prechádzajte rukami ponad telo pacienta (nesmiete sa ho dotknúť!) a myslite pritom na odosielanie energie. Po polhodine mávania rukami vyúčtujte pacientovi aspoň 1000€. Predajte mu CDčko s ezoterickou hudbou.

AROMATERAPIA: Do kvapkadla naberte tri kvapky homeopatického roztoku Ivermektínu, pripraveného v bode č.1. Nakvapkajte do aromalampy a inhalujte každú nepárnu hodinu. Počúvajte pritom CDčkou s ezoterickou hudbou, ktoré ste si kúpili od liečiteľa reiki.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: