Tip na vianočný film: „Sám doma“ a jeho pokračovania

SÁM DOMA – film o nezbednom chlapcovi ktorý použitím dômyselných pascí ochránil svoj dom pred zlodejmi, baví detských divákov už niekoľko generácií. Pozrite si s vašimi deťmi aj ďalšie diely a vysvetlite im, čo sa stalo s Kevinom keď bol dospelý!

SÁM DOMA 2 – SMRTONOSNÁ PASCA. V tomto dieli už dospelý Kevin ide vyzdvihnúť manželku z firemného večierku. Zlí zlodeji sa však práve rozhodli vykradnúť mrakodrap v ktorom večierok prebieha a tak Kevin musí opäť nastražiť pasce (hlavne s použitím výbušnín) aby ochránil dom pred banditmi.

SÁM DOMA 3 – SAW. Odohráva sa asi 10 rokov po Smrtonosnej pasci. Mrzutý Kevin zle znáša rozvod a z nudy nastavuje vtipné pasce po svojom dome. Tento diel je obzvlášť vhodný pre detského diváka, lebo obete majú možnosť dostať sa z Kevinových pascí, oľutovať svoje hriechy a začať nový život, čo prináša dôležité morálne ponaučenie.

SÁM DOMA 4 – SMRŤ V TME. Starý slepý Kevin na dôchodku býva na predmestí Detroitu len so svojím verným psíkom Ňufkom. Do domu mu vtrhne trojica zlodejov a tak Kevin musí znovu nastavovať pasce, aby ochránil svoj dom pred banditmi. Film opäť obsahuje dôležité ponaučenie pre deti, že kradnúť sa nepatrí.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: