Zuzana Čaputová je vraj závislá na dihydrogén monoxide!

Toto sa Čaputovej fanúšikom nebude páčiť! Z viacerých anonymných zdrojov prišla šokujúca informácia, že Zuzana Čaputová je závislá na dihydrogén monoxide (DHMO)!

DHMO je bezfarebná prchavá látka bez chuti a zápachu. Je hlavnou zložkou kyslých dažďov a v chemickom priemysle sa dokonca používa ako rozpúšťadlo! Abstinenčné príznaky môže sprevádzať slabosť, zrýchlený tep, strata koncentrácie, kolaps či dokonca smrť! V letnom období sa môžu abstinenčné príznaky ešte viac zhoršiť vplyvom horúčavy a smädu.

Pravdepodobná závislosť na dihydrogén monoxide – musí ho užívať potajomky na verejnosti?

Čaputová však nie je jediná hlava štátu, ktorá je podozrivá z adikcie na DHMO. Na internete sa opakovane objavujú fotografie ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ktorý z fliaš či pohárov požíva neznámu tekutinu. Keďže dihydrogén monoxid je veľmi dobre rozpustný vo vode, mohlo by sa jednať práve o DHMO! Naznačujú tomu aj jeho posledné videá a fotografie, na ktorých je Zelenský evidentne unavený a vyčerpaný – čo môže znamenať práve abstinenčný príznak z nedostatku DHMO. Túto informáciu však mainstreamové médiá opatrne obchádzajú, pretože sa nehodí do ich ideologickej línie.

Ukrýva tam DHMO namiesto vody?
Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: