BIO ochrana pred chemtrails z vašej záhradky!

Chcete sa ochrániť pred chemtrails? Určite ÁNO! Najlepšia ochrana je pritom ľahko dostupná v prírodných ingredienciách z vašej záhradky, alebo z lokálneho farmárskeho trhu.

Budete potrebovať:
– 1 pohár medu
– 1 celú mrkvu
– 1 balenie mletej pálivej papriky

Zožeňte si čo najostrejšiu, najpálivejšiu mletú papriku a vysypte ju do misky. Vezmite mrkvu a namočte ju celú do medu. Mrkvu s medom na hrubo obaľte v mletej paprike. Mrkvu obalenú medom a pálivou paprikou si zastrčte čo najhlbšie do análneho otvoru, vňatkou von.

Možno sa vám to zdá zvláštne, no práve rektálna sliznica má dokázateľne najvyššiu absorbciu látok proti chemtrails! Spravte si teda pohodlie, využite tento úkon na získanie bližšieho spojenia s Matkou Prírodou a pomaly si zasuňte tento BIO-chemtrails-denacifikátor do análneho otvoru.

Po zavedení BIO-chemtrails-denacifikátora môžete kľudne chodiť po verejnosti so skvelým pocitom prírodnej ochrany. Prípadné pocity pálenia či štípania znamenajú, že liek práve bojuje proti chemtrails! V žiadnom prípade vtedy chemtrails-denacifikátor nevyťahujte, naopak – zastrčte si ho ešte hlbšie pre získanie maximálnej ochrany!

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: