Tajný vojenský tunel prepojí Washington a Sliač

DOBRÉ SPRÁVY: Stavba leteckej základne USA na Sliači bola ZRUŠENÁ! A to len vďaka hrdinskému odporu miestnych obyvateľov, ktorí v obecnom referende zahlasovali proti stavbe letiska NATO v pomere 324:0.

Leteckú základňu však nahradí tajný vojenský tunel na trase Washington-Sliač. Stavbu tunela nám potvrdil starosta obce Sliač, ktorého sme zastihli na zasadaní mestského zastupiteľstva v miestnom pohostinstve: “Áno, vyhrali sme! Žiadne americké letisko tu nebude! Ako kompromis sme zvolili stavbu vojenského tunela medzi Washingtonom a Sliačom, ktorým budú prepravovať vojenskú techniku na Ukrajinu. Stavbu tunela však musíme zafinancovať z obecných peňazí, kvôli čomu musíme teraz predať Kúpele Sliač”.

Tajný vojenský tunel schvaľuje aj generál Attorney z armády USA of America. “Veríme, že tento tunel zblíži Slovákov a Američanov. Tunel je síce určený na prepravu vojenskej techniky, Sliačania však môžu použiť štvormiestnu mechanickú drezinu na bezvízovú návštevu Washingtonu.

Mestské zastupiteľstvo schválilo rozpočet na stavbu tunela. Jediným bodom diskusie je jeho názov – Sliačania odmietajú pomenovanie “Tunel George Floyda” a navrhujú názov “Tunel Juraja Jánošíka”. Našťastie táto diskusia o názve nijak neovplyvní prevádzku tunela, ani dodávku zbraní na Ukrajinu.

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: