Skutočný príbeh: LGBT sa mu snaží rozbiť rodinu!

Prečítajte si skutočný príbeh pána Jaroslava (42) z Oravskej Polhory, ktorému sa LGBT snaží rozbiť rodinu!

“Vrátil som sa z práce domov o čosi skôr než zvyčajne. Zo spálne som počul podozrivé vzdychy, tak som rozkopol dvere a s nadávkami som vrazil dnu… A v posteli som prichytil moju manželku nahú s cudzím mužom!”, začína rozprávanie pán Jaroslav.

“Povedal som jej, že si má zbaliť veci a vypadnúť z môjho domu. Ona mi však vysvetlila, že ten muž je agent LGBT ktorý ma prišiel pretiahnuť a zhomosexualizovať – no ona sa obetovala za mňa lebo vie, ako nemám rád gayov”, s dojatím hovorí pán Jaroslav o hrdinskom skutku jeho manželky.

“O pár týždňov som znovu prišiel skôr z práce a znovu som pristihol manželku v posteli s tým agentom LGBT. Tentoraz som sa už nerozčuľoval, počkal som kým dokončí svoju prácu a na rozlúčku som mu z úctivej vzdialenosti poprial pekný teplý deň. Odvtedy pred príchodom domov radšej vždy volám manželke na mobil, či je vzduch čistý.”

Aj keď príbeh skončil šťastne, pána Jaroslava trápi otázka – dokedy sa mu bude snažiť LGBT rozbiť rodinu? Čo ak ho raz ten agent zastihne doma samého (bez manželky, ktorá by ho opäť zachránila) a zhomosexualizuje ho?

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: