Skutočný príbeh: LGBT sa mu snaží rozbiť rodinu!

Prečítajte si skutočný príbeh pána Jaroslava (42) z Oravskej Polhory, ktorému sa LGBT snaží rozbiť rodinu!

“Vrátil som sa z práce domov o čosi skôr než zvyčajne. Zo spálne som počul podozrivé vzdychy, tak som rozkopol dvere a s nadávkami som vrazil dnu… A v posteli som prichytil moju manželku nahú s cudzím mužom!”, začína rozprávanie pán Jaroslav.

“Povedal som jej, že si má zbaliť veci a vypadnúť z môjho domu. Ona mi však vysvetlila, že ten muž je agent LGBT ktorý ma prišiel pretiahnuť a zhomosexualizovať – no ona sa obetovala za mňa lebo vie, ako nemám rád gayov”, s dojatím hovorí pán Jaroslav o hrdinskom skutku jeho manželky.

“O pár týždňov som znovu prišiel skôr z práce a znovu som pristihol manželku v posteli s tým agentom LGBT. Tentoraz som sa už nerozčuľoval, počkal som kým dokončí svoju prácu a na rozlúčku som mu z úctivej vzdialenosti poprial pekný teplý deň. Odvtedy pred príchodom domov radšej vždy volám manželke na mobil, či je vzduch čistý.”

Aj keď príbeh skončil šťastne, pána Jaroslava trápi otázka – dokedy sa mu bude snažiť LGBT rozbiť rodinu? Čo ak ho raz ten agent zastihne doma samého (bez manželky, ktorá by ho opäť zachránila) a zhomosexualizuje ho?

Advertisement

Tajný vojenský tunel prepojí Washington a Sliač

DOBRÉ SPRÁVY: Stavba leteckej základne USA na Sliači bola ZRUŠENÁ! A to len vďaka hrdinskému odporu miestnych obyvateľov, ktorí v obecnom referende zahlasovali proti stavbe letiska NATO v pomere 324:0.

Leteckú základňu však nahradí tajný vojenský tunel na trase Washington-Sliač. Stavbu tunela nám potvrdil starosta obce Sliač, ktorého sme zastihli na zasadaní mestského zastupiteľstva v miestnom pohostinstve: “Áno, vyhrali sme! Žiadne americké letisko tu nebude! Ako kompromis sme zvolili stavbu vojenského tunela medzi Washingtonom a Sliačom, ktorým budú prepravovať vojenskú techniku na Ukrajinu. Stavbu tunela však musíme zafinancovať z obecných peňazí, kvôli čomu musíme teraz predať Kúpele Sliač”.

Tajný vojenský tunel schvaľuje aj generál Attorney z armády USA of America. “Veríme, že tento tunel zblíži Slovákov a Američanov. Tunel je síce určený na prepravu vojenskej techniky, Sliačania však môžu použiť štvormiestnu mechanickú drezinu na bezvízovú návštevu Washingtonu.

Mestské zastupiteľstvo schválilo rozpočet na stavbu tunela. Jediným bodom diskusie je jeho názov – Sliačania odmietajú pomenovanie “Tunel George Floyda” a navrhujú názov “Tunel Juraja Jánošíka”. Našťastie táto diskusia o názve nijak neovplyvní prevádzku tunela, ani dodávku zbraní na Ukrajinu.

BIO ochrana pred chemtrails z vašej záhradky!

Chcete sa ochrániť pred chemtrails? Určite ÁNO! Najlepšia ochrana je pritom ľahko dostupná v prírodných ingredienciách z vašej záhradky, alebo z lokálneho farmárskeho trhu.

Budete potrebovať:
– 1 pohár medu
– 1 celú mrkvu
– 1 balenie mletej pálivej papriky

Zožeňte si čo najostrejšiu, najpálivejšiu mletú papriku a vysypte ju do misky. Vezmite mrkvu a namočte ju celú do medu. Mrkvu s medom na hrubo obaľte v mletej paprike. Mrkvu obalenú medom a pálivou paprikou si zastrčte čo najhlbšie do análneho otvoru, vňatkou von.

Možno sa vám to zdá zvláštne, no práve rektálna sliznica má dokázateľne najvyššiu absorbciu látok proti chemtrails! Spravte si teda pohodlie, využite tento úkon na získanie bližšieho spojenia s Matkou Prírodou a pomaly si zasuňte tento BIO-chemtrails-denacifikátor do análneho otvoru.

Po zavedení BIO-chemtrails-denacifikátora môžete kľudne chodiť po verejnosti so skvelým pocitom prírodnej ochrany. Prípadné pocity pálenia či štípania znamenajú, že liek práve bojuje proti chemtrails! V žiadnom prípade vtedy chemtrails-denacifikátor nevyťahujte, naopak – zastrčte si ho ešte hlbšie pre získanie maximálnej ochrany!

Prečo víkend ubehne rýchlejšie, ako pracovné dni?

Zdá sa vám, že víkend vždy ubehne akosi rýchlejšie, než pracovné dni? MÁTE PRAVDU!!! Nezávislým meraním v Moskovskom inštitúte merania času sa zistilo, že sobota na Slovensku trvá len 20 hodín a nedeľa dokonca len 17 hodín! Chýbajúce hodiny z víkendu boli pridané k času pracovných dní, pričom najdlhší je pondelok ktorý má až 29 hodín!

Prečo je to tak? Po vstupe do EU chceli západní kapitalisti ešte viac vyžmýkať slovenských robotníkov, ktorí pracujú v ich fabrikách – preto zmenili počet hodín v dňoch, aby sme boli dlhšie v práci a menej doma. Toto tzv. “Časové memorandum” podpísala Čaputová so Sorošom pri vstupe Slovenska do EU.

Jediná cesta ako získať svoj čas naspäť je vystúpiť z EU a jej časových pásiem!

Zuzana Čaputová odhryzla hlavu holubici mieru!

⚠ Diplomatický škandál svetových rozmerov – ZUZANA ČAPUTOVÁ ODHRYZLA HLAVU HOLUBICI MIERU!!!! 😱

💬 Stalo sa tak počas zasadania bezpečnostnej rady OSN, kde ruskí diplomati prišli s návrhom na kapituláciu Ruska a stiahnutie svojich vojsk z Ukrajiny. Zuzana Čaputová chytila holubicu mieru ktorú vypustili ruskí diplomati a surovo jej ODHRYZLA HLAVU! 😱 Olivovou ratolesťou si vyšparchala spomedzi zubov perie a kúsky mäsa, pričom povedala “Chutí to ako kura”. Následne odišla s démonickým smiechom, pričom jej z vreciek vypadávali krvavé tisícdolárovky.

❎ Prekvapeným diplomatom aj novinárom zostalo po jej odchode mnoho nezodpovedaných otázok: Želá si Čaputová predĺženie vojny? Platí ju nejaká cudzia veľmoc? Ale hlavne – naozaj chutí holubica mieru ako kura?!

Prečo by sme mali ľutovať ruských trollov na Facebooku?

Našej redakcii sa podarilo spraviť unikátny rozhovor s jedným z platených trollov, ktorí šíria na internete ruskú propagandu. Vasiľ (jeho meno bolo kvôli jeho bezpečnosti zmenené) nám výmenou za niekoľko Vifoniek, kartón cigariet a obnosenú teplákovú súpravu Adidas vysvetlil, ako neľudsky funguje ruská propaganda!

“Je to podobné ako počas druhej svetovej vojny, keď komisári NKVD strieľali do vojakov utekajúcich z frontu,” vysvetľuje Vasiľ pomedzi šluky z cigarety. “Ruskí trollovia majú za úlohu neustále útočiť na diskutérov na internete. Pokiaľ nejaký troll začne súhlasiť so západnými diskutérmi, alebo ak sa pod paľbou argumentov snaží ujsť z diskusie, agenti FSB stojaci v zadných radoch ho proste zastrelia ako dezertéra,” hovorí Vasiľ a trasúcimi rukami si odklepáva popol z cigarety. “Na jeho miesto pri PC si potom sadne ďalší platený troll, ktorý pokračuje v začatej diskusii a v šírení ruskej propagandy.”

Títo ľudia sú len úbohí pešiaci v mašinérii hybridnej vojny. Prejavte im troška súcitu a sympatií tým, že im občas napíšete “Povedz mi ešte niečo o tých ruských superzbraniach, ktoré ešte nikto nevidel”, “Viem pod akým tlakom práve si”, prípadne “Tvárim sa že ti verím, aby ťa nezastrelili”.

EU od 1.1.2023 zakázala Chorvátom platiť kundami!

EÚ takto zasahuje do práv Chorvátska, pretože ich menu považuje za skazenú – no je to len snaha EÚ odpútať pozornosť od oveľa skazenejšieho Bruselu!

Máme informácie (a hlavne osobné skúsenosti), že v skazenom Amsterdame sa paradoxne eurá používajú na výmenu za kuny prostitútok!!!

Občania SR zvyknutí dovolenkovať v Chorvátsku sú z tohto diktátu EÚ rozhorčení! Výmena eur za chorvátsku menu bola pre mnohých z nich jedinou možnosťou, ako sa dotknúť kundy.(Troll T.)

ŠOI upozorňuje na dvojitú kvalitu nanočipov vo vakcínach

Štátna obchodná inšpekcia nedávno spravila porovnanie nanočipov v COVID vakcínach v rámci EU a prišla s (ne)prekvapivým zistením: nanočipy v Slovenských vakcínach sú menej kvalitné, než v západných vakcínach!

Kým západné vakcíny obsahujú moderné 8-jadrové nanočipy s 16GB RAM DDR4, vakcíny určené pre Slovensko obsahovali menej výkonné dvoj-jadrové nanočipy s 2GB RAM DDR2. Tie už sú považované za výbehové modely.

ŠOI sa s týmto zistením obrátila na výrobcov nanočipov SOROŠ World Domination Intustries, no dostali len všeobecnú odpoveď: “Nanočipy použité na Slovensku odzkradľujú špecifiká spotrebiteľov vašej krajiny. Použité nanočipy sú dokonca ešte výkonnejšie – na ovládanie Slovákov závislých na borovičke a reality show typu Farma by dokonca postačily aj nanočipy typu 486DX a 512MB RAM, no tie sa už nevyrábajú”.

Na základe týchto zistení plájuje ŠOI kontrolu, či sa v nanočipoch skutočne nachádzajú sľubované 5G čipy – alebo len lacné 3G či dokonca ISDN technológie.

POTVRDENÉ: Za atentátom na Darju Duginovú je Ukrajina!

FSB našla na mieste činu dostatok dôkazov:

1 – Ukrajinská vlajka s vyšitou svästikou

2 – Lebka Stepana Banderu s jeho vlastnoručným podpisom

3 – Pas na meno “Svetlana Ukrajinevna”

4 – Čitateľský preukaz Svetlany so záznamom o vypožičaní knihy “Ako vyhodiť auto do vzduchu”

5 – Kniha s názvom “Ako vyhodiť auto do vzduchu”, ktorej autorka je Svetlana Ukrajinevna

6 – Svetlanin denník, v ktorom opisuje priebeh explózie a následne spôsob, akým utiekla späť do Kyjeva

7 – Vyznamenianie od Zelenského, ktoré po návrate do Kyjeva dostala za tento ohavný čin

8 – Ďalšie dôkazy, ktoré už nemusíme menovať – pretože máte poslúchať čo vám povieme!

Obrovská jama ktorá sa objavila v Chile bude premiestnená do Ruska

Obrovská diera ktorá sa objavila v Čile v blízkosti mesta Tequiero Puta, už niekoľko dní fascinuje vedcov z celého sveta! Táto 25 metrov široká a viac než 200 metrov hlboká jama je pre nich skutočnou záhadou. Skúmať ju však budú môcť len ruskí vedci, pretože jama bude čoskoro presunutá do Ruska.

O transporte jamy do Ruska rozhodol čílsky prezident Amores Perros, ktorý je veľký obdivovateľ a blízky priateľ Vladimíra Putina. Túto obrovskú dieru sa rozhodol venovať ako dar Putinovi k jeho blížiacim sa sedemdesiatym narodeninám. “Vladimír Putin je vládca najväčšej krajiny na svete, preto by mal mať aj najväčšiu dieru”, zdôvodnil svoje rozhodnutie prezident Amores Perros. Zároveň zakázal vstup do krajiny americkým vedcom zo základne Black Mesa.

Z Ruska už vyplával krížnik Admirál Kuznecov, ktorý má jamu previezť z Čile do Petrohradu. Vyzdvihne ju v čílskom prístave El Pété Port, do ktorého ju z miesta aktuálnej lokácie prevezie po častiach čílska armáda.

Toto je ďalší dôkaz toho, že sankcie viac ubližujú Západu, ako samotnému Rusku! Západní vedci takto prišli o možnosť skúmať tento unikátny prírodný jav.